Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességnél jellemző a...

Korai terhességnél jellemző a haspuffadás mindentől szinte?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

HOGYNEEEE! Ajjaj! Már akár a megtermékenyüléstől!

Nekem is feltűnt az állandó puffadás, de azt hittem, hogy valami mást kellene ennem... De teljesen mindegy mit ettem. Utólag jöttem rá, hogy ez a "csillapíthatatlan" tünet a terhesség jele volt nálam.

Ez nagyon gyakori szinte mindenkinél, csak nem tulajdonítanak ennek a tünetnek túl nagy jelentőséget...

2009. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert eddig csak a colától éreztem de mostmár mindegy mit eszem ha kicsit ha sokat felpuffadok és nagyon rossz érzés.
2009. ápr. 19. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhességről van szó, akkor "oda se neki". Elmúlik... Csak örülni kell!
2009. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus tünet, hű de utáltam... Na de egyszer ez is elmúlik.

Én már a 2. hónapban kismama nadrágot hordtam emiatt, annyira fel voltam puffadva:)

Jó babavárást!

2009. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizony én is puffadok, mint egy jól lakott tehén :-), olyan estére a hasam. Már 7 hetesen kismama nacit vettem mert nem férek bele a régi nadrágaimba.

2009. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!