Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Júliusban...

Terhes lennék? Júliusban kétszer is megjött a menstruációm kb.1 hét szünet volt a kettő között. Viszont most augusztusban egyáltalán nem jött meg.

Figyelt kérdés
Megszakítással védekezünk a párommal. Reggeli rosszulléteim nincsennek viszont az étvágyam eléggé megnőtt.Kicsit szédelgek,ingadozik a vérnyomásom(bár én ezt az időjárásnak tudtam be) Más jelét a terhességnek nem észleltem. Aki volt már ilyen helyzetben kommizon. És mielőtt még bárki is rosszat gondolna megjegyzem : Ha babás lennék nem vetetném el :)
2011. aug. 31. 03:03
 1/2 sumergo ***** válasza:
100%
Hát inkább hormonzavar, az sem normális, ha csak 1 hét szünet van, menj orvoshoz!
2011. aug. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet baba is akar, de hormon is.novérem és barátnom esetében terhesség volt, rendes mensi után nem sokkal elkezdett pecsételgetni, nagyon gyenge menstruácionak tudta be, csak nem értette hogy roviddel a rendes után hogyan johet mégegyszer meg neki, aztán kiderult hogy terhes, aztán már nem jott meg neki, nálam egyik terhességnél sem volt még csak egy csopp sem,kimaradt és kész, de egyszer volt olyanom hogy 18 napra kaptam meg, akkor még eléggé rendszertelen volt, aztán majdnem 40 napra, akkor én is biztam benne hogy terhesség de aztán a kovetkezo nagyobb késéssel de megjott megint. szoval attol is fugg hogy rendszeres e ciklusod
2011. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!