Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ha már a harmadik...

Mit jelent ha már a harmadik napja pozitiv az Lh tesztem? A 13,14 és a 15. nap.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul az ilyesmi. Gondolom nem egyforma erősségűek a csíkok, ugye? Vagyis egy nap csak volt, amikor a controll csik erősebb volt, mint a tesztcsík. Vagyis fordítva, bocs:)
2009. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen erősödött.13.nap egyformák voltak a csíkok,14 és 15.nap a teszt csik valamivel sötétebb.

Sokan írják ,h pco-t jelenthet,vagy terhességet.

2009. ápr. 19. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha 14, 15, 16. napon poz akkor pét jelent!
2009. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony peteérést jelent:).

Semmi baj nincs azzal, ha 3napig pozitív az LH teszt. Van, hogy nekem is 2-3 napig pozitív, és még sem vagyok PCO-s.


Ha az lennél, akkor más tüneteid is lennének. Akkor lehetsz pco-s, ha a tünetek közül, legalább 2 fenn áll nálad. A tünetekre rá tudsz keresni interneten.

2009. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá ez az előző kommentemből kimaradt. A pcosok leggyakoribb tünete az elmaradt peteérés.

Szóval szerintem ne aggódj emiatt:), bár az a biztos, ha megkérdezel egy orvost.

2009. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!