Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A bromocriptintől másnak is...

A bromocriptintől másnak is felment a CK-MB szintje?

Figyelt kérdés
Babát várok (9 hét) és még szedem a bromocriptint, de magas lett tőle a CK-MB szintem, ami elég aggasztó, mert infarktust okoz....ma megyek dokihoz és meg kell ismételni a labort, remélem semmi gond nem lesz:((( Nem dohányzom, nem iszom, nagyon figyelek a picire...de ha abbahygom a bromocritpint, akkor elvetélhetek...69-es csapdája
2009. ápr. 20. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom nem kérdést hanem választ vársz de én is bromot szedek bár még csak egy hónapja és most várom lett-e hatása de érdekelne mi az a CK-MB?Az orvos biztosan talál köztes megoldást amitől se neked se a babának nem lesz baja végülis neki az a dolga és a felelősség terhe alatt mindenképpen mérlegelnie kell!Tehát biztosan segít majd!Ey valamit viszont tudok,NEM szabad idegeskedni!!!!Tudom én könnyen mondom de nem tesz jót a babának!!!Gondolj szép dolgokra és arra,hogy nem lesz semmi baj!!!Boldog és nyugodt babavárást kívánok!!!!
2009. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szívizomgyulladás, ill az inf mutatója
2009. ápr. 20. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Az orvos biztosanfog segíteni de tényleg ne izgasd fel magad mert az csak árthat!Nem statisztikák vagyunk tehát nem előírás,hogy velünk is megtörténjen ami mással és a prolaktinra amire gondolom kaptad a bromót van más gyógyszer is lehet azt kell majd szedned vagy a CK-MB szint csökkentésre kapsz valamit!!!Ne aggódj nem lesz semmi baj és pár hónap múlva egy gyönyörű egészséges babucit tarthatsz a karodban!!!Az orvostudományban már nagyon tág a határ és megoldás van mindenre!!!!Minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!:)
2009. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!