Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik nem várják 04.30-ra?...

Kik nem várják 04.30-ra? Milyen tüneteitek vannak, ha vannak? Görbék? Mikor teszteltek először?

Figyelt kérdés

Az én görbém:

[link]


Nekem csak petefészekszurkám és alhasi szurkám van, más tünetem nincsen.


2009. ápr. 20. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 30 - ára várom.Semmi tünetem , mert valószínű még csak most van vagy volt peteérésem.Itt a görbém:

[link]

2009. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 30-ra várom. Peteérésem volt a 15. napon, meg is próbáltuk:) Amúgy nekem sajna a múlt havi closty miatt van egy 5 cm-es cystám is:( Tünetem semmi. Se hasfájás, se mellfeszülés, semmi.
2009. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem a 13-14. napon lehetett a PÉm, talán mostanában kezdődik a beágyazódás, remélem attól érzem a szúrkálást. Mikor teszteltek először? Vagy mindenképpen megvárjátok a nemvárt 1. napját?
2009. ápr. 20. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 30-ra nem várom.Hétvége körül lehetett talán pé-m.A cicim érzékeny,de ilyenkor szokott is.Mensi elött vagy nagyon görcsölök vagy pedig semmit sem,csak mensi első napján.Én nem tesztelek,mert szerintem ugyis megjön már megint:(10 honapja probálkozunk.
2009. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én a cystás:) válaszoló vagyok. Én kivárom a nemmensi napját a teszttel. Sőt. Május 1-én fogok tesztelni:)
2009. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem 2 nappal késöbb volt pé-m mint ahogy behúzta,ha azt nézem akkor 29.-ére nem várom(igaz csak ha 14 napot kell hozzáadni). Az eddigi ciklusaim össze-vissza voltak(26,32,30,35)de a dokim szerint mostanra helyrejöttek a dolgok. Ez az első hőmérős hónapom és csütörtök(16.napom) óta szúrkál a hasam megf fájnak a lábaim,mint mikor megvan. Itt a görbém: [link]
2009. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én "már" nem hőmérőzöm, de 28-29 re nem várom. Már túl vagyok egy csomó meddőségi vizsgálaton, mert már évek óta várjuk a csodát. Hónapok óta nem jártam itt és megfogadtam hogy ilyen kérdésre sem írok,mert eddig mindig én maradtam negás a hó végére(ez nektek jó ómen.:)) Nekem már kevésbé. De most számoltam utána, hogy a párom 34. szülinapja pont a mensim napjára esik. Na én aznap fogok tesztelni éscsak bízom benne, hogy a bőgésemmel nem rontom el az ünnepet ha negatív.:( Már megint.

Egyébként nekem sincs sok tünetem. Eléggé érzem néha fájni a méhem(de az évek alatt volt már ilyen), cicim viszket 2 napja(ilyen tünetemis volt már), 3napja fújódok mint a lufi és néha hasmenésem is van. De ilyen is volt már.:)

Szóval szurkoljunk együtt...

2009. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát én mindannyiunknak nagyon szorítok, hogy sikerüljön, főleg azoknak, akik hosszú ideje várnak a babóra. :)

Sok sikert lányok és jó egészséget mindenkinek!

2009. ápr. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!