Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24-26 naposak a ciklusaim ma...

24-26 naposak a ciklusaim ma vagyok a 26. napon A höm 37,1 reggel, csináltam tesztet szintén reggel negatív lett. Most akkor mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Csak az a gond hogy egész éjjel 3 óránként pisilni jártam és azt sem tudam hogy melyik a reggeli vizeletem,viszont a hömérözést akkor csináltam amikor szoktam ,de ugy tudom bár 6 h alvás kéne hogy norm. eredményt mutasson.A melleim nem ugy fájnak mint általába mensikor hanem sokkal jobban ,mintha égnének és nem oldalt hanem felüröl fájnak.A mészájam egéssz fent van peig ilyenkor már szinte majd ki esik.Nagyon szeretnénk már babát és nem akarom magam hitegetni de most ez olyan zürös helyzet hogy tényleg nem tudom mi van,késni nem szokott 90%ba a 25 dik napon sz okott meg jönni .Köszönöm a segitséget nekem most minden válasz egy fö nyeremény.E...
2008. márc. 9. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, de nekem 4 napja kellett volna megjönnie, és semmi. Tnap negatívat teszteltem még, nekem is hőemelkedésem van, és épp ma fogalmaztam meg, hogy felülről fáj a mellem. Szóval tesztelj egy pár nap múlva, kedden-szerdán, hátha lesz változás...

Szorítok nektek is!

2008. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI NEKED SZOKOTT KÉSNI?
2008. márc. 9. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szoritok neked.A feletted levo kerdezo vagyok
2008. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NEM IS OLVASTAM VÉGIG A MAI KÉRDÉSEKET ,NEM VOLTUNK ITHON NEM AKARTALAK UTÁNOZNI DE NEKEM AKKOR FÁJT IGY A MELLEM AMIKOR AZ ELSÖ GYEREKEMET VÁRTAM.SZORITOK NEKED
2008. márc. 9. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem szokott késni ennyit, ezért is vagyok meglepve - ez a próbálkozás 3. hónapja volt... Az első válaszoló
2008. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nem itt a fórumon fogalmaztam meg, hanem a páromnak, szóval nem is tettem fel itt a kérdést, csak meglepődtem, hogy te is pont ezt érzed.:))
2008. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, aért szerintem ne éld bele magad, mert annál rosszabb nincs, mint amikor csalódsz. de drukkolok. én is nagyon vágyom már egy babára...
2008. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
RENDESEN SIKERÜLT BELE ÉLNI MAGAM MERT SOHA MÉG EGY NAPOT SEM KÉSETT ,AZ ÉJJEL VISZONT MEG JÖTT SAJNA....
2008. márc. 10. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!