Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérésem a menses...

Lehet peteérésem a menses első napjától számított 6-7. napon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.Nekem a lányom a 7.napon fogant.Ezt 100%-ra tudom:)És a dokim is azt mondta,hogy bármikor lehet peteérése egy egészséges nőnek!!!
2011. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most számoltam át, hogy írtad, lehet, nekem is hamarabb fogant a kicsi lányom, mint a 14. nap... Most tervezzük a következőt és már nagyon türelmetlen vagyok :)
2011. szept. 6. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha én írtam volna ezt a kérdést :). Én is kíváncsi vagyok erre, mert most járok a 10. napon, és folyamatosan próbálkozunk. Bár nekem a lányom a ciklus végén fogant, úgyhogy bármi megtörténhet!
2011. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is volt egyszer a 6. napon. De akkor miért mondják, hogy csak a 14.nap körül lehet??????
2011. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen!Nekünk is akkor fogant a baba, pedig előtte SOHA nem volt ilyen hamar peteérésem! Mindig a 14-18. nap környékén...hát meg is lepődtünk rendesen!
2011. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A szervezet útja kifürkészhetetlen :)

Ma megyek orvoshoz (csak rákszűrésre) azért rá fogok kérdezni, hogy mi újság e témában. (ha lehet ilyen korai peteérés, akkor lehet, már 2 napos várandós vagyok :) )

2011. szept. 8. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!

Fel akartam tenni egy kérdést, de kidobta a rendszer a tiedet, ami majdnem ua. annyi eltéréssel, hogy nekem a menses első napjától számított 9-10. napon volt tojásfehérjés a nyákom.

Érdeklődnék, hogy mit mondott a dokid, mert írtad, hogy megkérdezed???? Esetleg már mehet a gratula ;)

2011. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia érdeklődő!

Azt mondta az orvosom, hogy lehetséges a korai peteérés, de csak abban az esetben, ha hónapokig teljesen szabályos a ciklus. A szülés óta csak két alkalommal volt mensesem 30 nap különbséggel, így kicsi az esélye a korai peteérésnek.

Kb. 1 hét mire kiderül, hogy lehet e gratulálni, de félek, hogy még nem.... Azért nagyon köszönöm!

2011. szept. 23. 08:00
 9/9 anonim válasza:
Szia! Látom nem mostani már a kiírásod de... Nekem is pont a 6-7.napon érzem mintha peteérésem lenne! A nyákom tojásfehérje ahogy annak lenni kell, fáj a hasam mind két oldalt mintha meg akarna jönni! Talán mi is próbálkozhatunk? Hozzá teszem másfél hónapja volt egy Missed Ab-om :( Talán ezért is van korábban P.É-em? Neked hogy alakult? :)
2015. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!