Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csütörtökön 14mm volt a...

Ha csütörtökön 14mm volt a domináns tüsző akkor mikor lehet maj kb peteérésem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most vagy 2 napig ne legyetek együtt,hagy gyarapodjanak a katonák:)))utána mehet az együtlét 2 naponta :))sok sikert
2011. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek már 20mm-esen is megreped, nem tudni neked mikor, hány milisen, enyémet is nézték sokszor uh-n, amikor terhes lettem szerdai napon volt 23mm és szombaton repedt 26mm-en.
2011. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csütörtöki napon volt 20mm, és vasárnap-hétfő környékén repedt az egyéb jelekből ítélve.
2011. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken volt 24 és 26mm a két tüszőm..Kb hétfőn repedhetett meg,akkor múlt el a feszítő érzés a hasamban.Múlthónapban 32mm-n látta a doki és aznapra mondta a repedést.Naponta 1-2mm-t nő a tüsző,tehát neked ma 22-26mm-s.Feszít az alhasad még?szerintem most reped meg hamarosan.
2011. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!