Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várom hétvégére, van így...

Nem várom hétvégére, van így valaki? Drukkoljunk egymásnak, beszélgessünk!

Figyelt kérdés
Nem érzek semmit, ill úgy érzem magam mint máskor mensi előtt.
2011. szept. 7. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen,semmi extrát nem érzek!Mi péntekre nem várjuk!
2011. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én már nem figyelek semmit, csak várok, és reménykedem.:)))
2011. szept. 7. 12:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom,fájnak a melleim,kicsit görcsöl a hasam is+rengeteget eszek.Lefoglalom magam,hogy ne figyeljek oda ezekre a jelekre.Ha meg akar jönni,akkor úgy is megjön,megpróbálok nem rágörcsölni a dologra...
2011. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok. Nem is akarom már figyelni, mert már annyiszor figyeltem és csalódtam, most csak várok, és remélem lesz, vagy leszünk egy páran akik jó hírről számolnak be.:))
2011. szept. 7. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Én hétfőre nem várom de nem érzek semmit a hőm sem túl magas, szerintem ez a hónap sem sikerült:( Már 14 hónap:(
2011. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nyugi, előre ne keseredj el, hátha...muszáj bizakodni.:))
2011. szept. 7. 14:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Péntekre nem várom. Semmi tünetem, ill. a szokásos, ami mensi előtt is szokott lenni. De azért nagyon bízom benne, hogy holnap estére, vagy péntek reggelre - és persze utána SEM - jön meg!!! Kíváncsi leszek, hogy ilyen tünetmentesen sikerül-e? :)
2011. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Péntekre vagy szombatra nem várom, és ma délelőtt pozitív lett a tesztem. Olyan boldog vagyok...

Nekem sincsen tünetem, néha érezgetem a hasam alját, de ez menstruáció előtt is így van. Viszont a hőm 4 napja magasabban van, mint ilyenkor szokott. Ovuláció után 36,7-36,8 szokott lenni, most viszont 37-37,1 körül mozog napok óta.

2011. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Én is szombatra nem várom...majd meglátjuk..
2011. szept. 8. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is holnapra nem várom...semmi tünetem sincs azon kivül hogy feszül a mellem...de nagyon... ti mikor fogtok tesztelni? én szeretnék még várni pár napot, de nagyon izgatott vagyok...
2011. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!