Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli vizeletből a jósteszt...

Reggeli vizeletből a jósteszt teljesen negatív a terhességi teszt viszont halvány pozitív!?

Figyelt kérdés
Ez most mit jelent a jóstesztnek is pozitívnak kellett volna lennie? Járt már valaki így? Végül lett baba?
2011. szept. 7. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Hanyadik napon vagy? Ha még csak mára nem várod, akkor ismételd meg a hétvégén.
2011. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megismétlem mindenképp csak kíváncsi voltam, hogy valaki járt-e már hasonlóan!

Lécci írjatok, olyan furcsa ez az ellentét, elbizonytalanít!

2011. szept. 7. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem feltétlenül. Nekem pl ma az ovuteszt volt halvány csíkos, a terhességin meg semmi nem volt. Ez a verzió sem jobb :) Én sem tudom hogy most mi van. Én kb a 9. dpo-n vagyok a vérvétel eredményem alapján. (késői peteérésem volt, amúgy már a 14. dpo-n lennék mensi szerint)
2011. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
A terhesség megállapítására használjátok a terhességi tesztet reggeli első vizeletből, az ovuláció megállapítására pedig az LH tesztet délutáni vagy esti vizeletből. Ez két különbözö teszt az egyik a hcg szintet a másik az lh szintet mutatja.
2011. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha a terhességi teszt pozitív lett(mindegy mennyire halvány is)akkor a Te pocakodban 1000% hogy ott a babóca!Boldog babavárást!
2011. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!