Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet pocaklakó?

Szerintetek lehet pocaklakó?

Figyelt kérdés
Aug. 27-én volt peteérésem,és a párommal együtt voltunk 30, 31, 1 és 3-án! 3-án reggel már hányingerem volt és szédültem, és a mellem is úgy viselkedett mint még soha!Ez kb. 4 napig tartott! Most semmi jel, csak puffadt a hasam! 10-re nem várom!
2011. szept. 8. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 nappal peteérés után voltatok együtt?

Elég kicsi az esély a babára!

2011. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idővel az együttlét után nem lehetnek tüneteid...
2011. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés után 3 nappal már kicsi az esély terhességre (persze lehetséges, csak hát az esélye igen csekély).


A beágyazódás alatt (10-12 nap) nem nagyon szoktak tünetek lenni (hányinger és társai). Ezek a tünetek inkább később szoktak jelentkezni.


Persze semmit sem zárnék ki, mert bármi előfordulhat. De logikusan azt mondanám, hogy ez nem terhesség, de ha azt szeretnéd, akkor remélem babás vagy.

2011. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!én is úgy gondoltam, h nem, lehet, de nem voltam benne teljesen biztos! Bár örülnék neki...:)
2011. szept. 8. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!