Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Makk egeszseges vagyok, dokim...

Makk egeszseges vagyok, dokim azt mondja svajci ora pontossaggal "mukodom",28 napos ciklusokkal, viszont ebben a honapban 18-ik napon verezni kezdtem es utana meg is jott?

Figyelt kérdés
A mensinek ez alkalommal piros szine volt (altalaban barnas), terhessegi tesztjeim negativak, dokim azt mondja, ha nem all el holnapig menjek be hozza. Egyszeruen nem ertem mi miatt "jott meg" 10 nappal hamarabb. Meg sosem tortent ilyesmi. Tapasztalatok?
2011. szept. 8. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
rendkivüli peteérés mondjuk,hamarabb megjött.nem kell ennek nagy feneket keriteni,másnál is előfordul.miota tart amugy?
2011. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap delutan. Ha valojaban +peteeresem volt akkor atrendezodik a ciklusom teljesen?
2011. szept. 8. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt a köv mensidnél tudod majd meg,de sztem marad a 28 naponkénti.

terhes ezek szerint nem vagy,egyszeri alkalom belefér sztem,nekem is volt h eltért a normálistol,és ezt mondta a doki.

2011. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!