Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem tesztet, mikor csinalja...

Vettem tesztet, mikor csinaljam meg? Ma a 4. napja hogy késik

Figyelt kérdés
A 36.napon vagyok.Mas tünetem nincs,csak az hogy kesik.A pé-m apr.4-én volt.
2009. ápr. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Például holnap reggel. Sok sikert!
2009. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, holnap reggel az első vizeletből. Az, hogy nincs tüneted, az nem jelent semmit. Nekem az egész terhesség alatt annyi tünetem volt, hogy néha oldalba lettem rúgva. ;-)
2009. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél hét késés után mutatta ki.
2009. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem már a kimaradt mensi másnapján kimutatta a teszt.

Elvileg a megtermékenyülés után 1 hétre ágyazodik be. Beágyazodás után 3-4 napra már lehet annnyi hcg a szervezetedben amennyit egy érzékenyebb teszt kimutathat. hajrá

2009. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha ma délutan csinaltam volna egyet,kikellet volna mar mutatnia,ha babas lennek?
2009. ápr. 21. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint csdináltál és negativ lett. ugye? ne kenödj el, a napközbeni pisi nem olyan tömény, mint a reggeli nincs benne annyi hcg.. viszont ha nem jön még pár napig reggel csinálj mindenképp. és irj hogy mi van..
2009. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hàt öszintén?Igen csinaltam egyet,mert nembìrtam ki, es igen negatìv lett.Az a nagy helyzet,hogy elkeztem kivizsgaltatni magam,(Még az elején vagyok),es azt mondta a dokim,hogy a következö mensim utan amint mar nemverzek,menjek vissza legalabb 2nap hogy megtudja nezni volt e peteeresem ill.tüszörepim.Na szoval nemtudom meddig varjak meg...nem e lesz késö!
2009. ápr. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!