Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 26dik napon....

Ma vagyok a 26dik napon. Vasarnapra nem varom. Teszt ma negativ, a hőm viszont 37. Mindjart megjon erzesem is van. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet,nagyon korán teszteltél.
2011. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban korán teszteltél, ez még totál 2 esélyes.
2011. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én is most vagyok a 26. napont és vasárnapra nem várom!!Hőt nem szoktam mérni.Délelőt nekem is enyhe mindjárt meg fog jönni menszi érzésem volt.Nem tudom mi lessz belőle de már pár napja jön valami víz szerű állandóan belőlem ami nem szokott talán 1 nappal a menszi előtt nem jó pár nappal előtte!!Sajnos képes vagyok mindenbe belekapaszkodni,hogy ez talán a baba jele lehet aztán jön a menszi és a bánat!!:(Nagyon nehezek ezek a menszeszhez közeli napok,hogy megjön e vagy sem!?Drukóljunk egymásnak ha már egy napra nem várjuk!!Majd megírom,hogy mi lett!Én tesztelni nem tesztelek sose a nem vártig.
2011. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
belolem is folyik....nem ertem pontosan amit irtal,most akkor ez jo vagy nem ha folyik ez a cucc??en is megirom majd h mivan....eddig nem jott meg.
2011. szept. 9. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát remélem jót jelent ez a víz szerű folyás!!Nekem sose folyt, max emlékszem,hogy 1 nappal folyt a menszesz előtt se dose több nappal előtte.Ez a 4. hónapunk,hogy próbálunk megfoganni!!Nekem se jött még meg de hamarabb nem is szokott!!A hólnap lessz a hónap sorsdöntője nekem.Nem tudom most mit érzek, este fájt egy kicsit a hasam azt tudom.Addig jó míg tudok reménykedni míg meg nem jön, ha meg jön!!Semmit sem lehet biztosra venni,hogy most fáj a hasam akkor biztos megjön, vagy nem fáj a hasam akkor biztos nem jön meg!!Neked mikor volt az ovud?Én a 14/15 napon éreztem nagyon és voltunk is eggyütt!!
2011. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos éjszaka megjött:(szomorú vagyok,pont jó kor voltunk ism. együtt és még se vagyok babás:( ilyenkor azt érzem,hogy nem lehetek terhes mert a testem egy nagy fogamzásgátló!!!!:(
2011. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!