Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy az ovuteszt...

Létezik hogy az ovuteszt 5napig erős pozitívot mutat? azért gyanús mert clostit szedtem a menszesz 7. napjától és már a menszesz 10napjától ovuláltam.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az nem lehet hogy olyan sokáig poz az ovuteszt, maximum de tényleg maximum 3 napig szabad poznak lennie, de ekkor is megfigyelhető a különbség, mivel az egyiken nagyon erős a két csík. Mivel kezelnek?
2009. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de kiderült hogy az ovutesztem nem volt megfelelő, túl érékeny volt, Acon típusú. Más teszttel nem csinálta ezt, pedig ugyanabban az időben néztem másikkal is.
2009. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
két féle tesztel is csinálom egyszerre az acon és ovu/lhtesztel amit a dokim mondta hogy a klinikákon is ezt használják és ez a legjobb.
2009. ápr. 22. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, én is clostit szedtem, 6 napig pozitív volt a tesztem. aztán kiderült,hogy hormonbajom van. kaptam rá kifejezetten olyan fogamzásgátlót, ami rendbe rakta a dolgokat odabent. és szombaton pozitivat teszteltem. Kívánom neked is!!!
2009. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a második clostis hónaptól teszteltem folyamatosan ovu tesztel +-at, kb.: a 6. naptól! gyanús lett és csináltam terhességi tesztet ami szintén + lett!:o) Az orvos is megerősítette, jövőhéten megyek uh-ra, ahol remélem minden rendben van!
2009. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!