Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészekciszta ellen van...

Petefészekciszta ellen van valami hatásos gyógynövény, tea, homeopátiás gyógyszer, bármi? Ha cisztám van, lehet peteérésem egyáltalán?

Figyelt kérdés

Cisztásak a petefészkeim (valószínű a Clostitól), de nagyon szeretnék már egy éve babát. Laparoszkópia csak szeptemberben lesz, addig a dokim azt mondta, hogy bármikor összejöhet, (ne stresszeljek) de a ciszta miatt kevesebb az esély. Segítsetek, mit vegyek, hogy meg legyen az esély arra, hogy addig hátha összejön?

Tapasztalataitok vannak? Volt akinek összejött a ciszták ellenére?


2009. ápr. 22. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ajánlom a cickafarkfű teát inni és ülőfürdőnek is.Teafőzet:

1 púpozott teáskanál cickafarkfüvet adunk 1/4 liter vízhez, leforrázzuk, rövid ideig állni hagyjuk.

Ülőfürdő:

100 gramm cickafarkfüvet (az egész növényről van szó) éjszakára hideg vízbe áztatunk, másnap felforraljuk és hozzáöntjük a fürdővízhez.Elvileg nem mindenhol írják a ciszták elleni jótékony hatását,de nekem egy természetgyógyász ajánlotta.

Én még emelett Bioptron fényterápiát használtam,és a kettő együtt segített.Nekem így elmúltak a cisztáim,igaz inszeminációval estem teherbe,de a cisztáim nem jöttek vissza.

2009. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De a Bioptron terápiát hogy?
2014. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!