Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még reményema terhességre?

Van még reményema terhességre?

Figyelt kérdés
Márc 23 án jött meg utóljára, ápr 6-7 volt ovulációm.25 napon egy csepp vér a wc papíron, de 28nap du teszt halványpoz., 30 nap reggel nega teszt, azóta se semmi csak mellfájás, meg kis krémes folyás
2009. ápr. 22. 13:36
 1/5 A kérdező kommentje:
ui, 28 nap du halványpoz a clareblue volt-de már lehet csak én akartam annak látni:(
2009. ápr. 22. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg van remény. Én a helyedben tesztelnék 1-2 nap múlva reggeli vizeletből újra, ha addig sem jön meg.
2009. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Itt nagyon írják , hogy a clearblue az egyik legérzékenyebb teszt... Ha ez halvány kis valamit is kimutatott... Nem szeretném táplálni a reményt , de azt leírnám , hogy nekem is volt pár csepp vérzés és terhes voltam akkor már! próbáld meg 3-4 nap múlva újra. Addig nyugi! :) Én nem látom azért túl sötétnek a helyzetet méééég....:)

2009. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grófházy ***** válasza:
50%

Tévedés,hogy clear blue a legérzékenyebb!!!

50-es szinttől mér.Van ami viszont már 10-es érzékenységű.Ezek már a nemvárt előtti napokban kimutathatják a babócát.

2009. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Utánanéztem. Hurr-hurr.Télleg a claerblue nem a legérzékenyebb , de valami más kémiai összetétele van , ami miatt gyorsabban kimutatja az estleges terhességet. Talán ezért is jóval magasabb az ára :)

Úgyhogy halovány csík is halovány csík...:)

2009. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!