Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik olyan hogy az elso...

Letezik olyan hogy az elso honapban megjott rendesen es meg is baba volt?

Figyelt kérdés
en mar nem ertek semmit! az utolso menszim augusztus 25-en volt,nagyon nem vartam,de hat meg is megjott!! aztan a tegnap csinaltam megis egy tesztet mert olyan furan ereztem magam emelyges meg ilyenek,es ki jott a masodik csik de halvanyan,de ott van csak halvany rozsaszin! most akkor mi van?
2011. szept. 12. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
anyukám is így volt terhes, ő mesélte nekem, hogy amikor engem hordott meg a testvéremet akkor rendesen menstruált. 3 hónapig.
2011. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem 3 hónapig (1 hónapban rendesen, 2-3 csak "maszatolgatás")...

Most itt rohangál :-)

2011. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de ilyenkor nem bolmik le a mehnyalkahartya? vagy letezik hogy menszi elott estem volna teherbe? mar majdnem 1,5 eve probalkozzunk,es mar nem szamolgattam a napokat nem gorcsoltem ugy ra!
2011. szept. 12. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet h terhes voltál,de nem maradt meg,ezért még pozi a teszt de csak halványan(ha erősödik akkor baba van,tesztelj pár nap mulva).és te csak sima vérzésnek hitted.

de van ismerősöm akinek megjött rendesen az elsö honapban.

2011. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első két hónapban rendesen megjött, aztán a következő hónapban kimaradt. Csináltam egy tesztet és pozitív lett. Amikor mentem a dokimhoz akkor jött a meglepetés, hogy már 10 hetes terhes voltam.

14 hós kisfiú anyuja

2011. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de akinek megvolt rendesen annyi vér is jött mint máskor?

Meg görcsölt is?

2011. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi volt a mensi? szokásos mennyiség és a szokott ideig?

Mert én első hónapban véreztem, a szokott mennyiség, de csak 3 napig az 5 helyett. De betudtam annak, hogy bogyó nélkül elég kiszámíthatatlan a vérzésem, aztán meglepődtünk, amikor jövő hónapban már nem jött meg, teszt pozitív, irány a doki, és ő már 8 hetes terhességet állapított meg. Igaz, hogy volt még utána pecsételő vérzés, be is kellett feküdnöm a kórházba kényszerpihenőre egy hétre, de most már a 27. hetet taposom. Mindenhogy vacak, meg nehéz, de az összes lelet szerint minden rendben van a picurkával.

2011. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Bocs, hogy kérdezek! Ugyanígy vagyok. Majdnem. 5-re nem vártam, 8-án megjött, de kevesebb, mint szokott, sokkal. És furán érzem magam. Állandó pisilhetnék, kicsi émelygés, nem nevezném hányingernek. Valamiért azt gondolom, lehet, terhes vagyok. Viszont a teszt nem mutatta ki. Ha jól értem, akkor neked 25-én megjött, de csak tegnap, azaz 11-én teszteltél? Mert akkor neked lehetett nagyon korai ovud is, mondjuk már 31-3 között, hamar beágyazódott és azért még csak halvány +. Nem? Mert ha a múlt hónapban estél teherbe, akkor meg hogyhogy ilyen halványka még? Milyen tesztet csináltál? Reggel?
2011. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Elvileg ál pozitív terhességi teszt nincsen. Nem baj ha halvány, attól még a baba ott lehet a pocakodban :)

2011. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt téves pozitív... igaz szoptattam, de már 5 hónappal a szülés után voltam. A doki nem lepődött meg (nem én voltam az első ilyen, hamis pozitívval)
2011. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!