Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hétfőn megyek Hsg-re....

Jövő hétfőn megyek Hsg-re. Kinek milyen élményei vannak róla? Nagyon fájdalmas? Utána sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kellemes!kicsit én görcsöltem utána!de sajnos nekem ez sem segített baba ügybe!pedig "átjárható voltam"!de neked azért drukkolok!
2011. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de elég kellemetlen. Nekem a nőgyógyászaton felhelyezték a katétert, és elkezdték tágítani, aztán onnan még át kellett sétálnom a radiológiára, levetkőztem, beálltam a gépbe, és éreztem, hogy egyre jobban szédülök, aztán elájultam. Mikor magamhoz tértem, csak akkor kezdték a vizsgálatot, ami nekem nagyon fájt, pedig elég jól bírom a fájdalmat. Sajna mindkét petevezetékem el volt záródva. De megérte! 1 hónapon belül születik a lombik babám! :)

Barátnőmnek pár hónapja csinálták a hsg-t, az egyik vezetője teljesen átjárható volt, a másikat pedig át tudták fújni, viszont ő is ugyanígy elájult a vizsgálat előtt, mint én...

2011. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jézusom,teljesen bepánikoltam!Egy hétig most görcsbe lesz a gyomrom!!!Én még csak most kezdem ezeket a vizsgálatokat,eddig csak a peteérésemet nézték
2011. szept. 12. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nyugi, itt sok véleményt találsz. Egyébként én is erre készülök, csak az ultrahangosra.

2011. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem februárban volt. Nem volt kellemes, de akinek nincs elzáródva, annak nem fáj annyira. Nekem az egyiket akkor nyitották meg, le van szükülve, de átjárható már. A másik ok. Nekem sem sikerült utána teherbe esnem, de ha valakinek el vannak záródva, onnan gyors a megoldás. Ismerösömnek a következö hónapban lett egy szép nagy fia :)

2011. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!