Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriel ovu teszt nektek...

A Gabriel ovu teszt nektek bevált?

Figyelt kérdés
Már a 17-ik napon vagyok, de napok óta negatív a teszt. (Igaz, ma nagyon halványan látszik a csík.)Lehet nincs peteérésem ebben a hónapban?
2009. ápr. 22. 17:08
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és mennyi idő alatt kell megjelenni a vonalnak?

Köszönöm.

2009. ápr. 22. 17:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem bevált. Hány naposak a ciklusaid? Én az ovu teszt mellett a hőmérsékletemet is mértem. Lehet, hogy csak ezután lesz pé-d.
2009. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
28 naposak, de legutóbb 35-re jött meg. A halvány csík már lehet jó? Köszönöm.
2009. ápr. 22. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, egy kis 6 éves gyerkőcöm van akit ki is mutatott6 évvel ezelőtt. Szinte azonnal megjelent mindkét csík. /el is tettem emlékbe : ) /
2009. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi. Most látom csak, hogy ovu tesztet írtál és nem terhességit. Ne haragudj.
2009. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Grófházy ***** válasza:
nekem nem mutatott semmit.Próbaképp egy másikkal egyidőben néztem ugyanabból a vizeletből.Én a másikat használom.Neten rendeltem,és sokkal olcsóbb
2009. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi. én még nem használom, de kedves utolso, honnan rendelted a netröl?
2009. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grófházy ***** válasza:
elküldtem az elérhetőségét a csajszinak
2009. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mutatott pozitívat a Gabriel teszt, ne hagyd abba a tesztelést. Ismerősömnek a nemvárt menzi előtt egy nappal volt + az ovu tesztje és akkor esett teherbe.
2009. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!