Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg a menzeszem?...

Miért nem jön meg a menzeszem? Bromocriptint szedek. Inszemináciora készülnénk.

Figyelt kérdés
A 31-edik ciklusnapon vagyok,szombaton kelett volna megjönnie.Tegnap csináltam tesztet sajnos negativ lett:(3 éve szeretnénk már babát.Ha megjön a mensim akkor kell szednem a clostit,fostimont kapok és tüszörepit utánna meg utrogestant.Késhet a Bromocriptintől?Magas prolaktinra szedem lassan már egy hete,napi két szemet.Köszi
2011. szept. 13. 09:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Kaptam hormonkezelést már két honappal ezelött több honapig.Clostit ovitrellt meg duphastont.Létszi segitsetek!Köszönöm szépen!
2011. szept. 13. 09:27
 2/7 anonim ***** válasza:
a teszt nem mindig mutatja ki hogy terhes vagy. szerintem az első ami legfontosabb, hogy nyugodj meg és tesztelj 2 nap múlva reggeliből. drukkolok!
2011. szept. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Sajnos nem hiszem hogy sikerülhetett..miért pont most inszem elött sikerült volna?Sajnos már kevésbé vagyok optimista:( De te most kis "erőt"adtál..hátha..arra gondolok hogy a Bromo kevert be!?És azmiatt késik.Egyszer már voltam terhes és akkor a 29 -esik ciklusnapomon már pozi volt a teszt,de sajnos a 12-edik héten elvesztettük:(((Neked sem jön talán a baba?Létszi még segitsetek!Köszi
2011. szept. 13. 10:07
 4/7 A kérdező kommentje:
És azért nem vagyok nyugodt mert félek hogy talán cisztám van.Egyszer már volt,fel is szivodott késöbb,de akkor kaptam clostit,de ebbe a honapba már nem volt hormonkezelésem,csak ez a pá nap bromo.
2011. szept. 13. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok. tényleg nyugodj meg mert így többet ártasz magadnak és lehet oda lent is.

próbálj meg agykontrolt használni, minden rendben lesz! ne engedd hogy negatív gondolatok győzzenek.

2011. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi újság veled, első és utolsó vagyok. minden rendben?
2011. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.felszivodott a ciszta és megjött a menzim,most készülünk a második inszemre.
2011. nov. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!