Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet ovulációs hőmérőt...

Hol lehet ovulációs hőmérőt kapni? Egyáltalán érdemes ilyet venni a peteérés megállapítása miatt, vagy elég egy rendes hőmérő?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha a reggeli hőmérséketedet akkor nyomon követni, már pedig gondolom azt, akkor ahhoz egy hagyományos hőmérő tökéletesen megfelel. (a digitális nem annyira jó-szerintem) őszintén szólva, olyat még nem is hallottam, hogy ovulációs hőmérő. szerintem nincs ilyen.
2008. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem amire te gondolsz az az ovulációs teszt vagy törpe mikroszkóp(ovu.mikroszkóp)Én vettem olyat bár nem tudom megmondani,hogy igazából érdemes e venni,mert mikor próbálgattam,nem mutatott használható eredményt utánna meg rögtön teherbe is estem-tehát nekem nem volt jó beruházás.amúgy olyan 2200ft körül van a pg/53-as ovulációs törpe mikroszkóp.ezel a peteérést tudod vizsgálni.HA csak hőmérőzni akarsz akkor mindig ugyan abban az időben kell reggel még mielőtt kikelsz az ágyból megmérni a hőfokodatén ugy tudom mindegy milyennel mérsz-csak egyfajtát használj akkor megbízható.

De ha rám halgatsz nem erőlteted a dolgot a baba úgy is jön ha akarja,ez nem a hőfokokon múlik,hameg jön úgyis kiderül hamar:)Én összvissz csak a termékeny napok kiszámítását ajánlom és akkor akciózzatok minnél gyakrabban,ha pár hónap alatt nem jön össze,érdemes kivizsgáltatni magadat,nem e az a baj,hogy nincs esetleg peteérésed vagy valami más gond van e...de remélem nem így van,csak idő kell neki.Én mikor agyban azt mondtam nem nézegetek semmit ,majd jön ha akar,meg is jött a baba.Szval sok sikert és csak természetesen.

2008. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én tényleg ovulációs hőmérőre gondoltam. Van mikroszkópom, asszem nűködik nálam :) Az ovulációs hőmérőt a www.fertilityfriend.com oldalról vettem, "BBT (basal body temperature) thermometer". Ők kimondottan ilyen mérésre készített hőmérőre gondoltak.
2008. márc. 11. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!