Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak készüljek a...

Mit csináljak készüljek a mensire? Már egy 4 napja minden tünetem megvan hozzá, de még most is 6 napom van addig?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 21. napon, tehát még 5-6 napom van mensiig. Hétfő óta szabályos mensi tüneteket csinálok. Mindent. Hasmenés, görcsölés...Két napja nagyon erős vizes folyásom volt, akkor gondoltam hogy előbb meg fog jönni, de nem tette. Ezt még tegnap is éreztem de mára elmúlt, csak a görcsölés maradt változatlanul. Tegnap óta azonban már a pattanásaim is megjelentek. Én nem vagyok kipattogós fajta. És közvetlen mensi előtt vagy utána jönnek, de most még ahol borotválkozom még a szőrtüszőim is írtó csúnyán bedurrantak(pedig nem borotváltam most utána, hogy irritálva lennének, mert sajna nem volt rá egy percem se). Ilyen nálam nagyon ritkán fordul elő, de akkor is mensi környékén.

Most jöttek meg hormoneredményeim és teljesen rendben vannak, a többi nőgyógyászati leletemmel együtt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Ez a nagyon sok folyás idegesít, mert ilyenkor pé után egy héttel vagy krémes vagy száraz.Most meg egy napig szinte eláztattam magam.

Egy héttel mensi előtt már jönne a folyás? Várjam a mensit? Hasonlót tapasztaltatok?


2009. ápr. 23. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én azt mondom neked,hogy ha nem jön meg csinálj egy tesztet!Lehet babásodtál!Kitartás!
2009. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
készülj mensire, és ha nem jön meg rá két-három napra tesztelj.
2009. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszönöm.
2009. ápr. 23. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!