Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem fura ez a görbe?

Grófházy kérdése:

Nem fura ez a görbe?

Figyelt kérdés

Egyesek szt. a ciklus 14.napján volt pé-m,de semmi jele nem volt,sőt -lett az ovu teszt is.

Tegnap + volt az ovu teszt,és nagyon fájt a petefészkem is,de sem előtte sem utána nem volt hőingadozás.Sokaknál ilyen 4-5 tized fokos eltérések vannak.Ma már - volt az ovu tesztem

[link]

Remélem jókor voltunk együtt...


2009. ápr. 23. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 23. 18:43
 2/8 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 23. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem volt még peteérésed, de talán akkor holnapra felmegy ... mindenesetre kapd el ma apucit! :) ;) :)
2009. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak!Ilyesmi az enyém is!

[link]

2009. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A görbés vagyok!Nekem azt írta vki,hogy nem 1 időben mérem a hőmet és lehet,hogy amiatt nem látszik a peteérésem!Pedig volt,mert megy fel a hő utána!
2009. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én 5-10 perces eltérésekkel mérem.Egyszerűen nem tudom mindig úgy időzíteni,hogy pont 7.00

Van amikor már 6 kor ébren evagyok,és nem tudok visszaaludni,cak forgolódok

2009. ápr. 23. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Húzzatok ma bele:)
2009. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel tegnap volt pozitív a teszted ma kellene együtt lennetek. Hajrá:)
2009. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!