Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik több évig is próbálkoztak...

Akik több évig is próbálkoztak. Mi volt a baj miért nem jött a baba? Aztán sikerült? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez ilyen egyszerű lenne, nem lennének meddőségi központok. Éppen ezért hosszadalmas vizsgálat elé néztek. Rosszabbik esetben hamar kiderítik mi a baj. Pl. ha a férjnek nincs kellő számú életképes ondósejtje.

De sokszor görcsölés miatt is lehet. Hogy annyira akarja az ember. Menjetek orvoshoz.

2011. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nállunk 4 év után sikerült, sose voltunk orvosnál, nem tdom mi volt a baj. időbe elkezdtunk probálkozni és ugy voltunk vele hogy majd jön amikor jön.
2011. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a görcsös eröltetés volt nàlam az oka amikor teljesen lemondtam a babàrol szo szerint egyböl összejött :) üdv 33hkm
2011. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a kis testvérrel körülbelül 9 hónapig próbálkoztunk, amíg összejött.( A most 3 éves kislányom elsőre összejött.) Szóval fél év próbálkozás után (addig figyeltem magam: nyák, naptár) kicsit türelmetlen lettem, és akkor vettem ovulációs tesztet. 2 hónapig úgy csináltam, ahogy az utasításon volt, aztán, amikor úgy sem sikerült, vettem 3 doboz ovulációs tesztet (Rossmann) és nem naponta egyszer, hanem naponta háromszor néztem meg, így pontosabban lehetett az LH csúcsot meghatározni, és akkor összejött. Most vagyok 24 hetes kismama.
2011. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!