Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. napon tüszőmérésen voltam....

13. napon tüszőmérésen voltam. A méhnyálkahártya 6mm és nem látott érett tüszőt. Erre most felirta a clostyt, de csak a ciklus első napjától 5 napig kell szednem, a mastodynon cseppeket mert magas a prolaktinom. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen véleményre gondolsz? A hónapban nincs peteérésed, a méhnyálkahártyád is nagyon vékony. A Closty rendbeszedi a peteérést. A magas prolaktin is megakadályozza a teherbeesést, ha az is rendbejön, és más gond nincs, jöhet a babó :)
2011. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy kaptam clostit.5.naptól (28napos ciklusaim vannak)nekem sem volt rendes pé.Prolaktinom nem magas,arra nem szedtem semmit.
2011. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!