Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyire leesett a hőm, és...

Ennyire leesett a hőm, és mégsem jött meg, miért? Nem is volt még soha ilyen hosszú ciklusom. Nem értem.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 20. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt peteérésed!
2011. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, ezt magamtól is tudom, hogy nem volt peteérésem, de akkor miért nem jön meg? Azt nem értem, hogy miért van, hogy nem jön meg, amikor így leesik a hőm...
2011. szept. 20. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát így honnan tudná bárki megmondani! Nyilván valami gond van, ha ilyen hosszú a ciklus, nincs pé és meg sem jön.

Bármilyen hormonális gond lehet. Dokihoz kell menni!

2011. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, megyek is dokihoz, csak gondoltam hátha járt már valaki hasonló cipőben, és esetleg tud valamit mondani erre a ciklusra.

Azért köszönöm a választ.

2011. szept. 20. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

hát ez tényleg ilyen hónap már többedik ilyet olvasom ebben a pár napban hétben, kezet is foghatunk nekem 6 napja késik ha volt is ovum az később ugy hgoy 28 naposak a cilusaim legalábbis eddigi életem folyamán :) ebben a hónapban pont nem szerintem van valami a levegőben!!!vagy nem tudom,itt járnak az UFOk és mindenkit megvuduznak, :) már komolyan nevetek szinte magamon, ja persze a lényeg a teszt negatív, és ma nekem is leesett kicsit a hőm gondoltam na majd ma... de SEMMI!!!

2011. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok ez az én görbém


[link]

2011. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Még mindig itt tartok:(((


[link]

2011. szept. 23. 18:12
 8/8 anonim válasza:
Nekem exem anno az előttem lévő barátjánál szedett fogamzásgátlót és több, mint egy évig nem volt "mikulása" még lehet, hogy most sincs neki. Szedtél valamit?
2011. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!