Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfű, palástfű, málnale...

Cickafarkfű, palástfű, málnalevél, lícium, barátcserje, gynex- hogyan kell szedni/alkalmazni, hogy minél előbb teherbe tudjak esni?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja próbálkozunk a férjemmel, eddig nem szedtem semmit, csak számoltam az ovulációmat, és sűrűn voltunk együtt, sajnos eddig eredménytelenül. Sokan ezeket a termékeket ajánlották, de nem tudom mit, mikor, hogyan kell szedni..Segítenétek?

És a férjem is szedhet valamit, hogy kicsit "felturbózzuk" a spermáját?


2011. szept. 20. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ez az 5. hónap.

Én most kezdtem el egy méhpempő-kúrát, bízok benne, csodás dolgokat hallottam róla.

Férjemnek pedig E és C vitamint vettem, ő azt szedi ebben a hónapban.

2011. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ExCaty ***** válasza:
lehet ezeket szedni, de lehetőleg ne mindet egyszerre! én a saját tapasztalatomat írom le: ciklus első felében (tehát 14 napig) cickafark tea, aztán a második felében palástfű tea. mindezek mellett szedheted a barátcserjét, ezek nem ütik egymást. a párodnak ajánlanám, hogy szedjen e vitamint. te pedig ne felejtsd el a folsavat! napi 0,40 mg. én hétfőre nem várom, ekkor kiderül használtak-e valamit ezek a "csodaszerek". :) sokan esküsznek rá! remélem tudtam segíteni.
2011. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat...úgy hallottam, hogy a barátcserét leszedték a polcokról:( A gynex-ről meg nagyon vegyesek a a tapasztalatok...szerintem a cickafark, palástfű teát fogom inni és kombinálom líciummal..amit a férjemnek is fogok adni...remélem sikerül!!!
2011. szept. 20. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
ha teát választod ne felejtsd el azt, hogyha teherbe esel akkor ne hagyd abba a palástfű tea ivását, én itt rontottam el. abba hagytam és nem tapadt meg rendesen, elvetéltem
2011. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A palástfű teát meddig kell akkor inni, ha már sikerült teherbe esnem?
2011. szept. 22. 05:38
 6/6 anonim ***** válasza:
terhességed első 3 hónapjában
2011. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!