Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Még...

Holnapra nem várom. Még mindig negatív a teszt. (pregimax). Nincs esély, úgye?

Figyelt kérdés
Hasszúrka,néha elszédülk,de más-más időközönként,krémes folyás, még mindig,és sok.
2009. ápr. 25. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A hőd mikor szokott leesni mensikor? Mert ha előtte pár nappal, akkor azt már tudnád, de ha közben, akkor kétesélyes a dolog egyenlőre. A teszt, a beágyazódást követő 3. napon tudja kimutatni leghamarabb, tudnod kell mikor volt péd. Onnan min. 14. napon tesztelhetsz pozitivat. A folyás ilyenkor egyáltalán nem mérvadó, én is voltam már mensi előtt száraz, vizes, és krémes is. Tehát mindenképp várj még szerintem a teszteléssel, és ha nem jön meg, akkor veled együtt fogok örülni!
2009. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szió!A nem várt mensi 4.napján már tesztelhetsz,hisz elv,addigra kimutatja,de ha van otthon LH teszted,s azt csinálod meg a hajnali első vizeletből,akkor az már mutatja(ugye az LH szint szintén emelkedik a terhesség alatt,s így szorosan összefügg a hcg termeléstől)A legtöbb terhes nőnél,ahogy a felmérések bizonyítják a nem várt mensi elött,krémes folyás van,aminek a mennyiségének nőnie kell!!!Hőd milyen????Ne add fel!!!



Drukkolok nagyon!!!(Hasonló cipőben lévő)

2009. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hőmet nem mérem,mert múlt hónapban sem volt reális.

Én is drukkolok neked, csak már nagyon jó lenne a baby.

2009. ápr. 25. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
mi történt veled azóta?
2009. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta sincs babó, de most szünetelünk pár hónapig, mert május 1.-jén lesz az esküvőm. Előtte már abbahagyom a gyógyszert,aztán projekt.eg hát, 2 év alatt jó lenne ha meglenne az 1 év munkaviszony :( Tehát addig is melózok.... veled?
2009. dec. 4. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát 3 év sikertelen próbálkozás, után ugye kiderült hogy pcos em van, szuriztam magam hogy legyen pém, és most állitólag sikerült, de mivel 5 petém érett, nemtudni hanyan vannak bent:)
2009. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!