Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még esélyem?

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
17-én kellett volna megjönnie,a mellem fájt ezelőtti héten szinte mindig,mostanra elmult és egyfolytába álmos vagyok.Viszont ma teszteltem és negatívnak néz ki.Ilyenkor már ki kellenne mutatnia hogyha esetleg terhes lennék.Nem?Most valahogy tényleg ugy éreztem,h sikerült,de akkor mégsem!?Nektek mikor mutatta ki a teszt a pozitívat?Légyszi irjatok.
2011. szept. 22. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
töltsd fel a képet, lehet rajta van a második csík is csak halványan. nekem is volt ilyen, hogy negatívnak láttam és néztem néztem aztán ott volt nagyon halványan a csík, de azt hittem átütött a papír :D 3 nap múlva erős pozi volt.
2011. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már ki kéne hogy mutassa.Nekem az elmaradt után 3 nappal erős pozitív volt.Csinálj egy másik fajta tesztet.
2011. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy este már nem sok folyadékot iszol, és reggel az első pisit teszteled le. Éjszaka ha lehet ne járj ki wcre hogy reggelre koncentrált legyen. És ha negatív de mégsem bízol a tesztben, menj el nődokihoz. :) Sok sikert!!!
2011. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gondolom azért emelted ki a kérdésed mert még mindig nem jött meg a mensid. ha rám hallgatsz akkor elmész orvoshoz mert valami nagyon nem stimmel. inkább tudd meg minél hamarabb mi a baj vagy mi nem.
2011. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!