Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek már van egy babája ami...

Adri baba kérdése:

Akinek már van egy babája ami könnyen összejött a második is olyan könnyen sikerült?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem már vagy 5 honapja nem jön össze a 2. baba
2011. szept. 22. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

A második babárét megszenvedtünk.

nem jött össze egyáltalán könnyen.

2011. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első, a második is, és a harmadik is elsőre... De mi szerencsések vagyunk, azt kell mondjam, amolyan "hipertermékenyek". :o) (Pedig a férjem állandóan a forró vizes kádban üldögél...)
2011. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a 2 elsőre sikerült, én csak rágondolok és már terhes is vagyok.
2011. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első első hónapban, második már másfél éve nem jön:(
2011. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 gyerkőc van,mindkettő elsőre összejött...most szeretnénk 3.-at is,augusztusban próbálkoztunk először.
2011. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Négy terhességem volt(ebből kettő elment), de mind azonnal sikerült. Rám is csak rám kell nézni és már teherbe is esek...
2011. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az első volt 9 hónap a második 3.
2011. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az első gyermekem a második próbálkozós hónapban összejött. A második terhességem kb. 6-7. hónapban lett, de sajnos elvetéltem. Most 5 hónapja próbálkozunk újra.
2011. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!