Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie de eddig semmi, most pedig egy kis krémes folyásom van. (menstruáció előtt inkább vizes szokott lenni) utalhat babára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Utalhat babára. Ha még pl 2 napig semmi akkor nyugodtan tesztelhetsz mert már simán kimutatja a teszt és akkor szépen jelezhetsz ide vissza :)))
2011. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy valami fura oknál fogva minden ősszel megesik velem hogy 1 hetet is késik akár. bár most simán lehetek terhes is mert nem védekeztünk. szóval lehet kivárom az egy hetet a teszttel. de ha van valami akkor írok.
2011. szept. 23. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziaaaaa; én ugyanígy vagyok. Tegnapra (nem) vártam, nem jött, pedig máskor nagyon pontos és kis folyásom van, de a teszt nega. Ki érti ezt? Drukkolok, ha babára vágytok :)
2011. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem meg ma vagy holnap kell megjönnie 34-35 napra,de ma krémes fehér folyásom van,rem nem menzesz jele.Semmi más nincs.
2011. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!