Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető hogy a tanga...

Elképzelhető hogy a tanga bugyi használata miatt nem jön össze a baba? Ill. az is befolyásolhatja?

Figyelt kérdés
. Ugyanis hajlamos vagyok a fertőzésekre sajnos. Kb 5 éve használok tangát, elötte normál bugyit használtam. Csak ugye az a divatos, azért kezdtem a tangát használni. Egyszer voltam terhes még 2004-ben, akkor sajnos el is ment 5 hetesen. De azóta nem jön össze. Azért gondoltam h köze lehet hozzá. Most vettem francia bugyit, lehet inkább használom ezt. Kérek válaszokat. Köszönöm.
2011. szept. 23. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ekkora hülyeséget már ne haragudj .. !
2011. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag könnyebben lehet elkapni fertőzést mert az ugye bevág!Esetleg egy darabig viselj olyat ami nem vág be lehet már olyat is kapni csinosabbat!Sok sikert a babához remélem összejön! :)
2011. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)lehet nem jol fogalmaztam.erre akartam kilyukadni,hogy ettöl könnyebben lehet fertőzést kapni.lehet az első válaszoló nem értette a kérdésemet.
2011. szept. 23. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt hordok már 14 éves koromtól és 2 gyerekem van. Ja, és most 30 vagyok.
2011. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Hozzátenném még, hogy én is mindent benyalok. A strandra már úgy megyek, hogy utána időpontom van a nőgyógyászhoz. Egyszer olyan fertőzést kaptam egy gyógyfürdőben, hogy nem tudtak rájönni mi az de már nemi beteg gondozóba voltam...képzelheted azt az égést! Aztán kiderült, hogy kb.3féle fertőzést szedtem össze pedig csak egyszer voltam abban a fürdőben. Meg leszidtak, hogy máskor lehetne annyi eszem, hogy ne frissen borotválva menjek mert így persze, hogy minden megragad egy érzékeny, sérült bőrfelületen. Hát jó ciki volt...először azt hitték valami prostituált vagyok pedig csak elmentem a férjemmel egy kicsit megmártózni. :(
2011. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tanga bugyi tényleg nem egészséges.Én is folyton be voltam gyulladva meg állandóan fel voltam fázva és sajnos én is hajlamos voltam a fertőzésekre.A nőgyógyászom mondta hogy felejtsem el a tangát.Én úgy tettem.Azóta nem voltam felfázva, addig meg mindig.Szerintem ez önmagáért beszél.És a felfázásért és a fertőzésekért nagy százalékban az E-coli a felelős.Azt meg tudjuk hogy honnan szedjük össze.
2011. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én évek óta tangát használok és még soha nem volt semmi nőgyógyászati problémám, a baba is könnyen összejött. Az igaz, hogy a bacik könnyebben átterjedhetnek így, ha vannak bacik. Annyi a titka szerintem, hogy tisztán kell tartani a területet, pl nagy WC után nedves törlőkendőt is használni hátul, elöl meg intim törlőkendőt. Egy ismerősöm mesélte, hogy neki állandóan fertőzése van a tangabugyitól, aztán mellékesen megemlítette, hogy mindig vonalkódos a bugyija... :) Hát így nem is csoda.
2011. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőgyógyászom azt mondta hogy nem jó az intim törlőkendő sem mert folyton lemosod a jótékony bacikat is.És igen wc-zés után ha van lehetőséged tisztába rakhatod magad, de azért valljuk be őszintén, hogy azt a területet nem lehet sterilen tartani.Ezért jobb az olyan bugyi ami nem vág be.Személyes tapasztalból beszélek.:)
2011. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.de azért még várok válaszokat
2011. szept. 23. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!