Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-22 év körüli lányok, hány...

20-22 év körüli lányok, hány éves korotokra szeretnétek kisbabát?

Figyelt kérdés
Nekem 5 olyan lány van a környezetemben, akik már ebben a korban babáztak. Közülük csak egyikre mondanám, hogy az a tipikus "nem akarok dolgozni, szülök egy gyereket" fajta. A többi teljesen kiegyensúlyozott életet él. :)
2011. szept. 23. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

25 évesen :) Menyasszony vagyok, lassan esküvő, de sajnos az egyetem utolsó 2-3 évében tudok csak dolgozni (orvosi), így mire lediplomázom, akkorra tervezem. Remélem az élet engedi, szívem szerint már most babáznék, csak akkor rettentően megnehezíteném a tanulmányaimat, illetve közbe szólnak a mocskos anyagiak. Remélem az élet engedi, hogy így legyen :)

20/L

2011. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 körömlakk válasza:
23 éves vagyok!Ha tehetném már most teherbe esnék:) Csak az anyagiak akadályoznak ebben,meg az egyetem de azt megoldanám ha becsuszna:)Mivel még nemnagon dolgoztam igy 1-2 évig jó lenne és utána szülni!kb 27 re tervezem az elsöt és 30 ig mindenféleképp a 2. at:)
2011. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20 vagyok. Az elsőt 26-27-28 éves korom körül szeretném, előbb semmi esetre sem. És az első gyereket mindenképp 30 éves korom előtt szeretném. A másodikat meg kb. 4 évvel később. Aztán persze ki tudja hogy lesz...
2011. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én 1,5 éve dolgozom.Már egy éve gondolkodunk a babán,lassan 23 leszek és most érzem azt hogy valaki egyre jobban hiányzik az életemből,egy kis baba!Vannak velem egykorú lányok akiknek már 2 éves gyerekük van,szerintem teljesen normális dolog ennyi idősen már gyereket vállalni!Mindenki hallgasson a szívére!
2011. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem tartozom közétek mert 30 éves vagyok de úgy gondoltam 20-22 évesen, hogy 25-26 éves korom körül szeretnék majd gyereket. 27 évesen szültem az elsőt, most jön a második.
2011. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én most fogok érettségizni, közben jó lenne valami munka, ha leérettségiztem utána vállalunk babát akkora betöltöm a 20-at mire szülök 21 leszek kb.

19L

2011. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, és 3,5 hónapos a kisfiam. Életem legjobb döntése volt!
2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
23 voltam mikor a kislányom született, most 24 leszek novemberben és 10 hetes terhes anyuka vagyok :)
2011. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

24 múltam,már egy éve vágyom babára, de ugye a "mocskos anyagiak", végeztem az egyetemmel, dolgozom 7 hónapja, vártam, hogy leteljen az 1 év,meg ugye a párom is ráhangolódjon (nekik ez nehezebben megye), erre múlt héten kiderült, hogy nem biztos a munkahelyem..most nem tudom mi lesz:S, igazából ide csak gyes után akartam visszamenni, és utána megpróbálni váltani,de...most töröm a fejem..

30 felett én nem szeretnék szülni,remélem megadatik, hogy ez az elképzelésem megvalóósuljon...jah és 2 gyermeket szeretnék

2011. szept. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindig is azt mondtam 25 évesen szülök! Aztán 18 évesen megismertem a páromat, akivel 4 éve vagyunk együtt! Dolgozunk mindketten, anyukámmal élünk, épp házat akartunk venni, mikor azt mondta babát szeretne tőlem! Azt mondtam, majd ha elvesz feleségül és külön lakunk!

A ház várat magára, majd bekopogtatott a gólya!

Nem bánom, vele akarom leélni az életem, tőle akarok gyereket! Akkor nem mindegy mikor jön?

Még szerencsénk is van, remek munkahelyem van,jogosult vagyok a tgyásra gyedre és nem is 20ezer ft-ot kapok! Édesanyám most megy ki Németországba dolgozni,azt mondta már ha másért nem is a babáért kint dolgozik,hogy mindene meglegyen! A családban, sok a kisgyerek mrá most egy szobányi ruhát örökölhetne!

2011. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!