Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönni,...

Tegnap kellett volna megjönni, de nem jött. A teszt mégis negatív volt tegnap reggel. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Nekem mindig pontosan szokott megjönni, de most késik. Semmi megszokott jelét nem érzem, hogy meg akarna jönni. Viszont egyéb "tüneteket" érzek. ( szédülök, picit émelygek, nem jó a gyomrom, sűrűn járok pisilni, fájnak a melleim, néha görcsölget a hasam, állandóan aludnék, olyan fura íze van a számnak, nagyon érzékeny vagyok, elég sok pattanás jött ki az arcomon) Tegnap reggel csináltam tesztet, ami negatív lett.


Reménykedjek még, hogy baba van a dologban? Vagy ne? (amúgy totál azt érzem, hogy terhes vagyok)


2011. szept. 25. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor reméljük terhes is vagy :) főleg ha érzed!! A tüneteid jók! Tesztelj holnap is egyet :)hátha már kimutatja!! Írd meg majd!!!
2011. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy :)

Majd írj ha csináltál tesztet.

2011. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ma veszek valahol egy tesztet és reggel megcsinálom.


Majd megírom az eredményt!!

2011. szept. 25. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Még nincs veszve semmi, amíg nem jön meg!!

Drukkolok, írj ha megcsináltad a tesztet!!!!

2011. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jaj de kíváncsi vagyok, drukkolok ezerrel :D majd írd meg! :P
2011. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szia kérdező,és lányok,nekem is szintúgy van nem jött meg a bajom,péntekre nem vártam,de a gyomrom ezen a héten nagyon rossz,sokszor jött fel a savam,most meg úgy vagyok,péntek óta,hogy eszek,és utána éhesebb vagyok mint előtte,a mellem éjszaka nagyon fáj,meg napközben is,de éjszaka ugye aludni szeretnék,de nem tudok tőle,az arcomon meg soha nem voltam ennyire csúnya,pattis,rem babás vagyok én is,a szájízről ne is beszéljünk.Rem kérdező is babás.
2011. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szintén uccsó vagyok,elfelejtettem írni,hogy pénteken reggel teszteltem negatív lett.
2011. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszát.


Ma este csináltam egy tesztet, negatív. :) Nem értem mi van????? Pedig annyira bíztam benne, hogy ez pozi lesz. Most nagyon elkeseredtem. :(

2011. szept. 25. 20:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Reggel tesztelj!

Drukk!!

2011. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
teszteltél reggeliből?
2011. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!