Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám a férjem ételébe...

Hogyan tudnám a férjem ételébe csempészni a termékenység növelőt?

Figyelt kérdés
magától nem akarja szedni, gondoltam megpróbálom másképp akkor.
2011. szept. 25. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szükség van rá?

Szerintem ha a férjed is szeretne babát, akkor ez nem kérdés hogy szedje a vitamint. Az én férjem is tiltakozik minden gyógyszer/vitamin ellen, de szeretnénk kistesót, és szednie kell vitaminokat+ többször volt már spermavizsgálaton. A gyermek érdekében mindent!!!!!!!

2011. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
férjem is nagyon szeretne, de fél a gyógyszerektől és nem hisz bennük. gondoltam akkor megpróbálom ezt a verziót hátha beválik. nekem még azt is megakarta tiltani, hogy terhesvitamint szedjek.
2011. szept. 25. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Két kiskanál között törd össze nagyon apróra,és bele tudod tenni pl. pörkölt szaftba,sötétebb levesbe,tejeskávéba is nagyon jó,mert annak is van keserű utóize.Teába ne tedd,huslevesbe sem:-) Esetleg ha csepp formában is lehetne venni az lenne a legjobb.
2011. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg a vitamin bibliát, egy orvos irta, nagyon sok betegséggel kapcsoltaba hozza a vitaminokat, a terhességgel kapcsolatosan is ír. A kismamának pl-ul a folsav nagyon fontos, hogy ne legyen nyitott gerincű a baba, vagy nyitott kponyáju... olvass a neten a magzatvédő vitaminról... meg általában a vitaminokról, a szervezet ezzel működik.
2011. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szükség van rá és Ő nem akarja, de azt mondja, hogy szeretne gyereket, akkor válj el, mert egy önző barom!!!
2011. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!