Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitív ovulációs teszt...

Két pozitív ovulációs teszt egy ciklusban?

Figyelt kérdés
A ciklus elején (7. napon a menszi után) volt erős pozitív tesztem (ovu) 1 napig. Most a ciklus 25. napján vagyok, és ismét pozitívat teszteltem tegnap (erős pozitív, erősebb, mint legutóbb). Az első és a második pozitív környékén is voltunk együtt. Lehetséges, hogy jóstesztként működik mostmár? Vagy kétszer lenne peteérés? (Bocs, ha butákat kérdezek...) Vagy mitől lehet ez? Köszi minden választ!
2011. szept. 27. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Lehet 2 pé is egy hónapban .

jósteszt?

erről nem tudok de az Lh hormon és a terhességi hormon nem ugyanaz én nem hiszek ebben.

2011. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet 2 pé is egy hónapban .
2011. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.akár jóstesztként is működhet már:-)Van görbéd?
2011. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Görbém sajna nincsen (olyan rendetlen vagyok :-/...). Azért nem tudom, hogy lehetséges-e a két PÉ érés, mert gyenge bioszommal arra emlékeztem, hogy lehetséges ilyen, de akkor közel egymáshoz (2-3 napon belül), nálam meg ugye elég sok nap van a kettő között. Olvastam a jóstesztről sokat, de nekem is gyanús, hogy tudna kimutatni másik hormont?
2011. szept. 27. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Jósteszt lényege az hogy a nemvárt mensi előtt 4-5 nappal mindennap reggeli első vizeletből csinálják, és ha napról napra erősödik a 2. vonal, akkor elvileg terhesség áll fenn.

De nem 100%-os módszer van akinek egyáltalán nem jött be van akinek igen. Ezért jósteszt, vagy bejön vagy nem :D

2011. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kimaradt menzi körüli napokon (előtte-utána, már nem emlékszem) én is csináltam egy ovutesztet és pozi lett. Azóta már 27 hetes vagyok. Pém a 12. nap körül volt.
2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát, ma teszteltem 3. alkalommal, megint pozitívat, erőset. Remélem ez jó jel :-)Mit gondoltok? Utolsó: szívből gratulálok!
2011. szept. 28. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nem szabad beleélni magad lehet hogy jósként babát jelez, de ne feledd amit írtam korábban már, nem mindenkinek válik be! Valakinek pozi ilyenkor is és még sincs baba!

De szurkolok neked esetleg holnap egy 10-es tesztet tuti csinálnék :)

2011. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lányok, köszi minden válaszotokat. Nem is tudom, ilyen izgalmat hogy lehet egyedül végigélni, szóval köszi :-) Nem bírtam ki, ebédidőben vettem egy Gabriel terhességit, és nagyon-nagyon halvány, de POZITÍV :DDDDDD Igaz nem 3 percen belül, hanem 11 perc...Két nap múlva csinálok mégegyet reggeli elsőből. Még nem merek örülni, de már paprika vörös az arcom az izgalomtól ;-)
2011. szept. 28. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babavárást neked!
2011. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!