Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély teherbe esni?

Van még esély teherbe esni?

Figyelt kérdés
7-én jött meg a legutóbb, és 30-31 naposak a ciklusaim. Eddig nem sűrűn voltunk együtt. Ma 27.-e van...ha eddig nincs még baba, még lehet? Hogy van ez?
2011. szept. 27. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, akkor még csak a ciklusod 21. napján tartasz. Ha 30-31 naposak a ciklusaid, akkor még kb. 10 napod van a nemvártig. Ha addig nem jön meg, akkor onnantól tesztelj, mert előtte nem sok esély van rá, hogy kiderüljön, hogy sikerült-e teherbeesni.
2011. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de a kérdés valójában az, hogy van-e értelme még ebből a szempontból "akciózni", lehet-e még baba?
2011. szept. 27. 14:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha nem kérdeztem egyértelműen!
2011. szept. 27. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
21. baba szempontjából nem sok! Viszont más szempontból hogyne lenne. Ne csak a baba miatt tessék együttlenni!
2011. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyéb jótanácsot nem kértem, köszi. Amúgy van már kettő gyerek, elhiheted, hogy van köztünk érzelem is.
2011. szept. 27. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs! Bár a kérdésre is válaszoltam!


hogy van-e értelme még ebből a szempontból "akciózni"


Hát ez valóban érzelem dús kapcsolat lehet!

2011. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az, és akadj le innen, jó? A gyengébbek, vagyis a te kedvedért írtam eleve, hogy ebből a szempontból érdekel a kérdés. És nem eszerint tervezem az együttléteinket, csak az érdekelt volna, hogy ha történetesen ma együtt leszünk, lehet-e baba. De te ezt nem fogod fel...vajon lesz-e benned annyi intelligencia, hogy nem írsz többet?
2011. szept. 27. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó,jó elhiszem én,hogy nem időzítettek a szeretkezések!:)

Bár,ha már két gyereked van, tudhatnád,hogy mikor van peteérés!:))

Sok sikert az AKCIÓZÁSHOZ!:)

2011. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!