Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztem? Tegnap éjszaka...

Mit éreztem? Tegnap éjszaka egymás után kettő szúrást éreztem a bal petefészkemnél.

Figyelt kérdés
Nem görcs volt,hanem mintha egy tűvel alulról felszúrtak volna. Nagyon fájt,megmozdulni sem mertem,nehogy még egyszer érezzem. A mellem enyhén fáj,még egy hét van a menzeszig. Érzett már vki ilyet?
2011. szept. 27. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen kb 100-an olvasd vissza őket..
2011. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is szurkalt es baba volt
2011. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te több ilyen szúrás éreztél? Én csak kettőt.Neked mikor volt? Mennyi idő után derült ki utána a terhesség?
2011. szept. 27. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan szurkált a hasam!azt hittem h babás vagyok de sajnos az orvos megvizsgált és nekem be van gyulladva a méhem és a petefészkem!szóval szerintem menny el orvoshoz!
2011. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Neked fájt a melled is amikor szúrást éreztél?
2011. szept. 27. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen még most is fáj!meg a fejem fáj nagyon.meg hányingerem van és émelygek, már meg örültem h babám lesz de hát sajnos nem!lehet h neked tényleg semmii bajod és babás vagy szorítok de lehet érdemes elmenni orvoshoz!
2011. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
múlthónapban én is így jártam, ráadásul éjszaka. Erre ébredtem fel, hogy nagyon fáj és nem nagyon bírok megmozdulni. Sajnos nem baba okozta, pedig reménykedtem.
2011. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!