Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 napra megjővő vérzés,...

40 napra megjővő vérzés, normális?

Figyelt kérdés
múlt hét péntekre 34 napra nem vártam,örültem hogy nem is jött meg,a mellem nagyon fájt,a mai napig is,menzesz előtt csak feszes a mellem,és ennyi,nem fáj.Viszont tegnap elkezdődőtt a rózsaszínes folyás mikor megtöröltem magam,egész este játszadozott,hol volt,hol nem,mai napra vagyis 40 napra vérzek.Magánrendelésen egyszer a doki azt mondta hogy 21-től 36 napra megjővő menzesz normális.Akkor a 40 az nem?Nem görcsölök,mell fájdalom nem múlt el.És a hasamat belül feszesnek érzem.Akkor ahogy vettem ma fel a zoknit,és felhúztam a lábam,a hasam olyan feszesnek érzem,olyan nagynak,pedig nem az.Tesztet 34 napra amire nem vártam akkor teszteltem negatívat.De persze ebben a hónapban már többször barnáztam,de bárhova írtam azt mondták nem lehet komoly baj,lehet a beágyazódás,vagy bármi.Szerintetek mi lehet?
2011. szept. 29. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy eltolódott a ciklusod, lehet akár külső tényező miatt, vagy kémiai terhesség. a következő hónap lesz fontos, hogy mikorra jön meg mert lehet vissza áll a régi kerékvágásba.
2011. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer véreztem 40 napos különbséggel. Először feltépte a lábam egy vasdarab, majd bő egy hónap múlva eltanyáltam a kerékpárral. Az orvos azt mondta, hogy ez normális.
2011. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de buta vagy utolsó :D
2011. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!