Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Depo-Provera injekcióval...

Depo-Provera injekcióval kapcsolatban van valakinek tapasztalata?!

Figyelt kérdés
6. hónapja nem jön össze a baba, tudom, ez még nem sok, csak elkövettem azt a hibát, hogy másfél évvel ezelőtt beadattam magamnak. Talán végleg "elrendeztem" magam? Van olyan anyuka vagy kismama itt, akinek az injekció után összejött a baba? Köszönöm
2011. szept. 29. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de off-olni fogok.

A kérdésedre nem tudom a választ, de nekem most írta fel a doki, csak sok rosszat hallottam róla, és még nem mertem beadatni. Az infók mind másodkézből származtak, így arra kérlek írd le nekem a tapasztalataidat.

Vérzés, mellékhatások, bármi.

Én már biztosan nem szeretnék több gyereket, így ez a része számomra nem bír jelentőséggel.

Még egyszer bocsi!

2011. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! De jó, hogy máris van itt valaki! Be ne adasd kérlek!!!!! Nekem két csemetém van, pici a második, úgy gondoltam akkor, hpgy nem szeretnék harmadikat. Az orvos simán felírta, 2x adattam magamnak be, a legutolsót tavaly júniusban. De hát fordult a kocka, mégis szeretnénk harmadikat, de nagyon. Az injekció hatása elvileg tavaly szeptemberben már lejárt, azóta yangee-t szedtem. Abbahagytam 5 hónapja, de nem jön a baba.

Az injekció hatására fél évig egyáltalán nem volt menzim, szó szerinti dühkitöréseim voltak, törni-zúzni tudtam volna. Nagy hiba volt, mert mindkét gyerekemmel azonnal elsőre teherbe estem. Szóval, bocs a hosszú magyarázatért, de te ne kövesd el ezt a hibát, ha akarsz, ha nem gyereket. Nemhiába 1600 Ft a három havi adag.Megkérdezhetném mennyi idős vagy?

2011. szept. 29. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Most töltöttem a 40-et. 5 gyerekem van, a legkisebb 3 hónapos. Szóval a nem lesz több baba már biztos. A többi dolog azonban amit írtál, elrettentett. Csak azt nem értem, miért ajánlotta olyan nagyon a dokim. Pedig nem is SZTK-s, hanem egy nagyon megbízható magánorvos.
2011. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó neked 5 baba, irigyellek nagyon, és az utolsót 39 évesen szülted. Gratulálok. Nekem 3. lenne, de nem jön, én 36 éves vagyok. Szerintem köttesd el magad, lehet neked már fizetned sem kell érte! Ugyanúgy lesz menzid, nincs hormonális hatása. Szerintem ez jobb lenne neked mint az injekció.
2011. szept. 29. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszéltünk itthon erről a lehetőségről is, de valahogy egyikünknek sem tetszik. Nem tudom miért, valahogy zavaró az a gondolat, hogy ez mennyire végleges. Jó kis ellentmondás mi? Nem akarok több babát, de a lehetőségét mégis meg akarom tartani.

Gondolkodtam már a hormonos spirálon is, az jó megoldás lenne, csak most sok hirtelenjében az az 50000Ft. De a szurival kapcsolatban már döntöttem a segítségeddel, és eltéptem a receptet. köszi!

2011. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha tudtam segíteni. Nekem ha sikerülne a harmadik, császárral együtt elköttetném magam, mert az előző 2 is császáros volt. És a véglegességről annyit, hogy lombikkal még így is lehet szülni. De hát te már nem akarsz..Spirál mellett is estek már teherbe, ép a napokban olvastam itt erről egy topicot. Van olyan, hogy félrecsúszik, és akkor annyi, már jön is a baba.
2011. szept. 29. 12:50
 7/8 Jubilee ***** válasza:
Beadattam 2010 szeptemberében a 2. szülésem után 6 héttel. Depressziós tüneteim voltak tőle, szexuális vágyam nullára csökkent. Remélem, hogy mostanra már kitisztult a szervezetemből...
2011. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nofertari válasza:
Jó, hogy van internet és, hogy vannak ilyen oldalak, ahol az emberek beszámolnak a tapasztalataikról. Bennem is felvetődött, hogy beadatom magamnak, de a válaszokat olvasva, letettem róla. Pedig nagyon el tudnám képzelni, hogy nem kell minden hónapban vesződnöm a vérzéssel! :-) De inkább elviselem, minthogy akár egy hangyányit is csökkenjen a szexuális vágyam vagy, hogy megtarthassam én is a lehetőséget a 3. gyerek vállalására. :-) Köszi lányok! :-)
2012. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!