Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a baj a görbémmel?

Mi a baj a görbémmel?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 29. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia, elméletileg nincs vele semmi baj, még fel is mehet a hőd.

Mindig 100% ugyanabban az időben mérsz, mindig ugyanott?

A lényeg, hogy a vonal alá ne menjen.

Persze ez még semmit sem jelent lehet hogy felmegy és mégis megjön, nekem pl a múltkor fent maradt végig mensi alatt és csak utána esett le.

Sok sikert :)


Amúgy hány naposak a ciklusaid?

2011. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
midig ugyanakkor ugyanott mérem.ez a múlt havi görbém ez sem valami fényes: [link]
2011. szept. 29. 16:46
 3/15 A kérdező kommentje:
Szia!( ez lemaradt az előző kommentből bocsi.) Peteérés után fennt kéne maradnia nem? Nekem meg folyamatosan csökken.
2011. szept. 29. 16:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Pé-után fenn is maradt neked napokig szóval volt pé-d, és ez még emelkedhet szépen.
2011. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a múlt hónapban vagy 20. vagy a 21. cn-en volt a pé-éd ha igen akkor ez egy késői pé , és utána egy normális max 14-15 napos luteális fázisod volt, ha ez igaz akkor most okt 7re vagy 8-ra nem várod :) Sok sikert
2011. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tényleg feljebb ment de nekem akkor is olyan fura. A luteálisban nem szabadna ennyire cikk-cakk-osnak lennie nem? [link]
2011. okt. 1. 13:42
 7/15 anonim ***** válasza:

A múlt havi görbéd is rendben (szerintem már akkor is láttam :o) , 23-24 nap között volt az ovud. (Az ovuteszt is erre utal), most meg a 17-18. ciklusnap között valahol. Második válaszolóval értek egyet, ez még emelkedni fog. Az nem baj, hogy van benne egy kisebb "visszalépés".


Mivel az aktusokat nem jelölöd, nehéz megmondani, mennyi az esély babára...

2011. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na most látom a folytatást is. :o)

Ez teljesen rendben van!

utolsó

2011. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 1. 14:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia, én is okt 7 - 8ra nem várom

10. dpo-n vagyok, nálad mi a helyzet mikor tesztelsz? Hogyan alakult a görbéd?

2011. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!