Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen különbözik a száradási...

Milyen különbözik a száradási csík vagy szellemcsík a halvány 2. csíktól?

Figyelt kérdés

Teszteltem egy annyira halványat, hogy csak bizonyos szemszögből látom jól, és nem is igazán rózsaszín, hanem inkább szürke. Viszont fény felé tartva egyértelműen látszik.

10 percen belül megjelent.

Mára nem várom...


2009. ápr. 27. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A halvány második csiknak picit rózsaszinnek kell lennie.A szellemcsikban abszolút nincsen rózsaszin,csak olyan áttetsző az egész.
2009. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányadik napon vagy peteérés után?
2009. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is volt ilyen. Viszont én előtte teszteltem a tesztet, hogy csinál-e ilyet (akkor mikor tuti nem voltam terhes), és akkor nálam nem csinált. Az előző ciklusomban 10 dpo-tól végig halvány volt. Tudom, hogy akkor kémiai terhességem volt, nem sikerült a beágyazódás, mert megjött aztán.

Szóval ha nálad babát jelez, drukkolok hogy erősödjön!

2009. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

13 napja volt PÉ.

Köszi az eddigieket!

2009. ápr. 27. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:

szia tesztelj 2 nap mulva ha kibirod addig:) és ird meg mi lett drukkolok

32

2009. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!