Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35.3 szokott lenni a hőm,...

35.3 szokott lenni a hőm, most 37.1 volt.1 hetem van a mensesig. Lehet ez az oka? Esetleg baba? Néha kipirul az arcom.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Úristen! Ez majdnem 2 egész fok különbség. Szerintem ez nem normális. Van görbéd? Mikorra nem várod?
2009. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak elírta :) Biztos 36,3-at akart írni :)

Lehet baba, de ebből még azért nem lehet következtetni.

Majd a nemvártnál ha fennmarad.

2009. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam el,meg vagyok ilyedve nagyon én is a különbségtől.4.-ére várom.
2009. ápr. 27. 14:42
 4/19 anonim ***** válasza:

Hőmérődre gyanakszom hogy rossz. A 35,3 az nagyon nem valós érték szerintem.

Viszont ha ennyire alacsony minden hőmérővel akkor hormonlabor szükséges lehet.

2009. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Cickafarkfű teát iszok,mert sokat görcsölget a hasam,néha még a hüvelyem is:(még dokihoz sem mertem menni,mert olyan érzékeny volt.
2009. ápr. 27. 14:45
 6/19 A kérdező kommentje:
Digitálissal mértem.Úristen,ez a hormonlabor ijesztő,mi az tulajdonképpen?Pajzsmirigy gondjaim is lehetnek?
2009. ápr. 27. 14:47
 7/19 anonim ***** válasza:

Csak sima vérvétel.

Ha tényleg jó a hőmérőd és mással is annyi a 35,3 baromi kevés, de tényleg. Nem kell megijedned azért.

Lehet hogy te így működsz.

Info a babatervezőkről:

Alacsony ébredési hömérséklet (36,2 fok alatt) utalhat a pajzsmirigyhormonok alultermelödésére.

És a link:

[link]

A pajzsmirigy befolyása az ébredési hőmérsékeltre, azt olvasd el.


Lehet hogy nincs ilyen bajod. Nekem picit túlműködött, és a doki szerint nem babásodásra alkalmas érték volt.

Érdemes kizárni ezt a lehetőséget, nehogy egy ilyen gyorsan kezelhető probléma gátolja a babásodásodat!

De mondom, nem akarlak ijesztegetni, lehet nincs semmi bajod.

2009. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja amúgy szerintem először próbálj ki egy másik hőmérőt, mielőtt rosszra gondolnánk.
2009. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A számban mértem,ezt tanácsolták.A hónaljban 36.6 volt.Én is ledöbbentem rendesen.Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!
2009. ápr. 27. 15:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Óóóóóóóóóóóóóó akkor nincs baj te. Ott mérési hiba van csak. Nincs ekkora különbség a száj és hónalj között. Nincs neked semmi bajod, egyszerű hőmérőbaj van.
2009. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!