Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezető vizsgálatom lesz....

Petevezető vizsgálatom lesz. 3 napig bent kell majd lennem a korházban. A dokim azt mondta ez kisebb mütét azért. Noprmális ez? mást miért engednek haza rögtön

Figyelt kérdés
ismerősöm is ehhez a dokihoz jár akihez én és neki is bekelett feküdni 3 napra.
2009. ápr. 27. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Többféle módszer is létezik a vizsgálatra van ami 30.percet vesz igénybe és utána haza lehet menni,van olyan ami kórházi megfigyelést igényel!Nekem ma volt de sajnos olyan fájdalmaim voltak,hogy nem tudta az orvos elvégezni!A kontrasz anyag nem jutott be a vezetékekbe így azt sem lehet tudni,hogy csak a pánik következménye vagy tényleg valós az elzáródás!Nekem meg kell ismételni altatásban kórházban!Még nem tudom mennyi időt kell majd bent töltenem de jobb ha van aki tud segíteni ha gond van!Mostmár utólag jobb lett volna ha nem a 30 perces vizsgálatot csinálják hanem a kórházi altatásost!Hidd el jobban jársz akkor is ha három nap!
2009. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is bent voltam 2 napot,inkább minthogy bármi is történjen veled.Soha nem lehet tudni.Örülj neki hogy bent tartanak,minthogy azt mondják 10 perc mulva hogy haza mehetsz.Ennyit meg tán csak kibirsz,tudom nekem is szar volt ott maradni főleg hogy kismamák közé tettek de tul lehet élni.Sok szerencsét
2009. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom laparoscopiád lesz.Nekem is ezt javasolta az orvosom. Azt mondta ez sokkal"modernebb"eljárás mint a HSG, nem fájdalmas mivel altatásban végzik és így az egész belső "berendezést" meg tudják vizsgálni, nem csak a petevezetéket.Ha ne adj Isten baj lenne(elzáródás v bármi)egyből helyre is tudják hozni.Mivel mélyaltatásban csinálják, nekem azt mondta az orvos, h az első nap a kivizsgálásokkal tellik(EKG, altatós orvos...)2.nap műtét és ha minden ok, másnap reggel haza:)Én is félek, de a babáért mindent!

2009. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én hétfőn megyek HSG-re nekem a dokim azt mondta, hogy kb 30 percig fog tartani majd 1 órás megfigyelés alatt leszek ha minden ok, akkor utána mehettek is haza. Remélem, hogy nem lesz semmi gond, és abban is reménykedem, hogy nem lesz nagyon fájdalmas (bár én is ezt a mondatott használom "mindent a kis babucikáért!" )
2009. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem altatnak. az ismerősömet sem altaták mégis bent volt 3 napig ő is.
2009. ápr. 28. 21:47
 6/7 anonim válasza:

Szia! Na, én tul vagyok a HSG-n. Nem annyira vészes inkább csak nagyon kellemetlen. Feszétő érzést fogsz érezni a méhedben a mikor be fecskendezik ezt a bizonyos anyagot. Az egész kb 20 persz volt. Ne félj tőle... Nekem vizsgálat után nagyon görcsölt a gyomrom, de a görcsoldó helyre tett. (ennyit igazán ki lehet bírni egy pici babuciért) :))

Szorítok neked is, hogy minden rendben legyen.

2009. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!elég nehéz nem félni volt akinek nagyon fájt. majdcsak kibirom én isű!
2009. máj. 16. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!