Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a következő napokban nem...

Aki a következő napokban nem várja hogy van? Nekem nagyon fáj a derekam, sötétebb a folyásom. A ma délutáni tesztem - lett. Fájnak a melleim, pár napja a mirigyek fájtak, de nem feszült a mellem, mint máskor. Ma viszont már igen. Veletek mi újság?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. En 30-ara nem varom. Tul sok tunetem nics, annyi hogy neha szurkal a petefeszkem. Nagyon eros suru folyasom volt az elmult 3 napban, ma alig van valami. En is delutan teszteltem, de sajna - lett, de a remeny hal meg utoljara! En mindig erzem 1-2 nappal hogy meg fog jonni, gorcsol mindig a hasam eloote, de eddig ennek semmi nyoma, csak a szurkalodas, de ez masmilyen es nem olyan eros. Drukkolok magunknak!!
2009. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sötétebb folyás sajnos a mensi előjele...

Bárcsak Nálad ne így lenne! Szorítok!

2009. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tegnap vagy ma kellene megjönni. Nekem csak a megjön érzés van, ma olyan erősen éreztem, hogy meg fog jönni, hogy hányingerem is volt és nagyon fájt a fejem, fáj a derekam, de még nem jött meg. Bárcsak ne jönne meg! Szurkolok neked!
2009. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ettől tartottam, szerintem reggelre bejelentkezik. Na mindegy majd legközelebb! Meg a derekam is előtte napokban szokott fájni...:(
2009. ápr. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!