Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Van egy 19...

Terhes lennék? Van egy 19 hónapos kisfiam,20. -á voltam beteg 4 napig! Tegnap óta olyan rosszul érzem magam, hányás, kicsit fájdogál a hasam! Nem tervezett baba lenne! De ez lehetséges?

Figyelt kérdés
már párszor éreztem hogy reggel kicsit rosszabul esett a kávé,de ategnapi nap az szörnyű volt 4*hánytam,az éjjel jó volt!de ma is koválygos a gyomrom!
2011. okt. 3. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolso mensi?késik?teszteltél?ennyiböl nem lehet semmi következtetést levonni.amugy nálunk hányós-hasmenős vírus van a városban,tehát ha errefele laknál,ezt is mondhathám h elkaptad.
2011. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, akkor a mensi időpontja nem lényeges. Tesztelj. Most már lehet, h délutáni vizeletből is kimutatja, mert határozott tünetek vannak.
2011. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szeptemberben voltam beteg 20-24ig!de édesanyám is beteg volt miközben már terhes volt!nem szoptatok!és vas megyében élünk!én is ugy gondolom virus!ha az remélem kisfiam nem kapja el
2011. okt. 3. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h milyen járványok vannak Mo-on, de ha felétek épp vírus van, akkor lehet, h elkaptad. Ha a ciklusod rendszeres, akkor ahogy az első írta, jobb, ha alapul veszed. Minden esetre akármi is az el kell menned a dokihoz, mert így megtudhatod mia a bajod és az első jelre viheted a picit is dokihoz.
2011. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is terhesen voltam beteg.Nem is igazán tűnt fel,hogy baba van a dologban.Tesztelj!
2011. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ti a betegségen a menstruációt értitek?????? Mármint főleg a kérdező!
2011. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!