Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes vagyok, tegnapelőtt...

6 hetes vagyok, tegnapelőtt még rettenetesen fájt a mellem, ma már kicsit sem. Nem feszül, nem érzékeny, semmi. Szerintetetk azt jelenti, hogy elmegy a baba?

Figyelt kérdés
Volt már vetélésem, az ennél fiatalabb terhesség volt, de így kezdődött, hoigy megszűnt a mellfájásom. Volt valakinek hasonló, és bíztatni tud?
2011. okt. 8. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. ne aggódj, én is 6 hetes vagyok épp, és nekem 2 napja múlt el, azóta semmi, tegnap voltam controllon dokinál, látni ugyan még nem lát semmit de mondta hogy nincs annak sem jele, hogy valami baj lenne, elmúlt mert minden terhesség más, és a mellfájdalom sem tarthat örökké :) ne aggódj szerintem!
2011. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint a mellfájásom múlt el :)
2011. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi! csak teljesen beaggódtam, ez volt az egyetlen tünetem, se fáradtásg, se émelygés. Most ez is megszűnt. Orvoshoz csak okt 18-án tudok menni, remélem addig minden rendben marad.
2011. okt. 8. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,ha hozzászokik a szervezet a hormonváltozásokhoz,enyhül a mellfájdalom,ahogy az elején jelentkező többi tünet is egyéb esetekben!Boldog babavárást!
2011. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!