Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel teszteltem, ma van a...

Reggel teszteltem, ma van a nemvárt napja. Nagyon nagyon halvány pozitív lett (Gabriel). Erősödni fog, vagy csak a képzeletem játszik velem? Mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnaptól megint krémes folyásom van, hőm 37.


2009. ápr. 30. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt baba van!Várj 2 napot és újra tesztelj!Nekem hétfőn lett halvány + és holnap én is csinálok egyet!
2009. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Nekem is így volt, most már 3 hónapos a kisfiam :) Pár nap múlva erősebb lesz a 2. csík. Boldog babavárást!
2009. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a gorbéd !!! Szerintem a halvány pozitív pár nap múlva csúcspozitív lessz ! Turelem szerintem baba van a dologban. Gratulálok !
2009. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jesszusom Lányok! Komolyan mondjátok? El se merem hinni. Gondoltam, hogy majd vasárnap vagy hétfőn tesztelek megint egyet (nem tudom milyen fajtát vegyek???) és nagyon reménykedem, hogy nem jön meg és erősödni fog a + jel. :)
2009. ápr. 30. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.Én Gravi-Hcg tesztet vettem de sokan inkább a Clearblue-ra szavaznak.Szerintem már akármelyik ki fogja mutatni a babát!Itt a börbém:

[link]

2009. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Gabrilellel tesztelj megint, mert akkor látni fogod azt is, hogy erősödött-e. Esetleg vegyél két tesztet. Megéri a beruházást, mert ha jól sejtem, akkor most egy jó darabig nem lesz ilyenekre szükséged!! :-)))
2009. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok a bíztatást!!!!!!! Mindenképpen megírom majd hogy mi lett. + teszteseknek meg gratulálok. :)
2009. ápr. 30. 09:10
 8/9 A kérdező kommentje:

El sem hiszem, hogy + lett, ma reggel teszteltem a 32. napon, 28. napra nem vártam, aznap volt egy halvány tesztem. Ma reggel meg sírva fakadtam és nagyon boldog vagyok. :)))

Itt a görbém. :)

[link]

2009. máj. 4. 09:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy boldogság ez :) Akkor most már vigyázz magatokra és örömteli babavárást kívánok!
2009. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!