Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 19. napján gyenge...

Ciklus 19. napján gyenge rózsaszínes vérzés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A helyzet: megszakítással "védekezünk." :-) Gondolván (6 éves boldog kapcsolatban), hogy most már lassan jöhet is a baba, de ideális esetbén még fél évvel tolnánk a projektet. Májusban hagytam abba a gyógyszert és azóta egyből teljesen rendszeres menstruációm van. Ma viszont, a 19. napon nagyon enyhe rózsaszín "vérzésem" (inkább csak nyák mennyiségű) van. Mi lehet ez? Egyből beágyazódásra gondoltam, de annak korai. Ovulációnak késői lenne, de az sztem nem is jár vérrel. Azt nem hinném, hogy most jönne meg, mert tényleg rendszeres 28 napos... Méhszájsebre, mechanikus sérülésre sem gondolok, mert 4-5 napja nem voltunk együtt. Lehet felfázás? Bár nincsen felfázós érzésem, nem is csíp a vizelet, meg szerintem nem is onnan származik. Végül is örülnénk, ha baba lenne, bár most olyan helyzetben vagyok, hogy munkahelyváltás miatt tényleg tolnám fél évvel. Szerintetek ha ez most "ártatlan" dolog, akkor érdemes elkezdenem fél évre tablettát szedni, hogy aztán megint abbahagyjam? Előre is köszi a véleményeket!
2011. okt. 10. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Peteérés.

Nekem fél életemben volt rozsaszinezes peteereskor.

2011. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!